Krátké představení v několika větičkách o tom, co taneční klub je a jakou roli v něm hrají páry. Můžeme zveřejnit seznam soutěží, zajímavých výsledků a umístění jednolitvých členů.

Tréninky probíhají každé pondělí a středa od 16:00 do 17:00 v tělocvičně ZŠ 1. Máj

Naši tanečníci

Šimon Šustek
Tereza Vilímcová
Věková kategorie
Junioři 1
Třída
STT: v přípravě, LAT: v přípravě
Podzemný Kuba a Dřímalová Jana
Podzemný Kuba
Dřímalová Jana
Věková kategorie
Dospělí
Třída
STT: v přípravě, LAT: v přípravě
Havran Jan a Melnarová Valentýna
Havran Jan
Melnarová Valentýna
Věková kategorie
Děti 1
Třída
STT: v přípravě, LAT: v přípravě
Otáhal Matyáš
Erbenová Vladimíra
Věková kategorie
Děti 1
Třída
STT: v přípravě, LAT: v přípravě
Jurečka Jan a Vašková Eliška
Jurečka Jan
Vašková Eliška
Věková kategorie
Děti 2
Třída
STT: E, LAT: E
Dvořáček Matěj a Ovčačíková Liliana
Dvořáček Matěj
Ovčačíková Liliana
Věková kategorie
Děti 2
Třída
STT: E, LAT: E
Synek Marián a Zlámalová Kristýna
Synek Marián
Zlámalová Kristýna
Věková kategorie
Děti 2
Třída
STT: C, LAT: B
Tibitanzl Šimon a Münsterová Zuzana
Tibitanzl Šimon
Münsterová Zuzana
Věková kategorie
Mládež
Třída
STT: B, LAT: B
Rada Lukáš a Šarochová Gréta
Rada Lukáš
Šarochová Gréta
Věková kategorie
Mládež
Třída
STT: D, LAT: D
Zezula Ondřej a Hlaváčová Elena
Zezula Ondřej
Hlaváčová Elena
Věková kategorie
Junioři 2
Třída
STT: E, LAT: C
Sehnalík Dan a Kučerová Tereza
Sehnalík Dan
Kučerová Tereza
Věková kategorie
Mládež
Třída
STT: D, LAT: C
Hýža Vladimír a Jurásková Karolína
Hýža Vladimír
Jurásková Karolína
Věková kategorie
Junioři 2
Třída
STT: E, LAT: E
Randýsek Matěj a Synková Štěpánka
Randýsek Matěj
Synková Štěpánka
Věková kategorie
Děti 2
Třída
STT: D, LAT: D
Stískal Tomáš a Vaculová Klára
Stískal Tomáš
Vaculová Klára
Věková kategorie
Mládež
Třída
STT: E, LAT: D
Rabel Miroslav a Rabelová Kamila
Rabel Miroslav
Rabelová Kamila
Věková kategorie
Senioři 1
Třída
STT: E, LAT: C
Randýsek Robert a Zlámalová Jana
Randýsek Robert
Zlámalová Jana
Věková kategorie
Senioři 2
Třída
STT: E, LAT: D