Novinky

TŠ Batukáda pořádá nábory do všech kurzů:
Děti / přípravka/, junioři, mládež, dospělí a senioři
Letos proběhnou nábory pouze telefonicky a zasláním přihlášky na náš EMAIL uvedený v kontaktech.
Informace pro rodiče : Tš Batukáda není zájmový kroužek, jsme soukromá taneční škola zaměřená ná výchovu sportovců všech věkových kategorií v oboru soutěžního tance. Standardních a Latinsko – amerických tanců.
Snažíme se děti vychovat nejen tanci, ale i společenskému chování, které je nedílnou součástí našeho oboru.
Děti přípravka 4 az 9 let- pohybová a hudební příprava, jednoduché sestavy pro základ tanečního sportu. Náročnost se upravuje dle přihlášených dětí, případné párování /chlapec – dívka/
Junioři, mládež dospělí, senioři – pohybová a kondiční příprava pro soutěžní tanec, semináře vedené v duchu základní techniky 10 tanců.
TŠ klub – pouze pro složené páry – tyto páry jsou registrovány v ČSTS – český svaz tanečního sportu – již jezdí, či se připravují na soutěže po celé ČR a podle své kvalifikace i mimo ČR.
V týdnu absolvují semináře, individuální trénink s trenérem,samotrénink a dále prázdninová soustředění.
Na případné dotazy rád odpovím na tel 605462274 Tomáš Zlámal
15/04/2021

soustředění proběhne podle plánu ve velké tělocvičně ZŠ Šromotovo, rozděleno na 2 části 4 dny standard 2 dny volno a 4 dny latina přihlášky jsou v přípravě :-))

23/01/2021

23.10.2021 připravujeme 1. ročník postupové taneční soutěže Batukáda Cup v Hranicích.

Propozice budou zveřejněny na stránkách www.csts.cz/

23/01/2021

Letní soustředění proběhne v termínech 13.7.21 až 16.7.21 standardní část s Renatou Mrázovou, Katkou Jelínkovou a Tomášem Zlámalem a 19.7.21 až 22.7.21 latinská část s Radimem Přádkou , Katkou Kolmanovou a Tomášem Zlámalem.

04/01/2021

Přátelé a tanečníci

Bohužel musíme nechat nadále uzavřené všechny naše kurzy. Doufejme, že únor bude pro náš sport příznivější. Platba členských poplatků na druhé pololetí začíná únorem. Kompenzaci za členské příspěvky dětí a mládeže, kteří ještě nesoutěží bude snížením příspěvku na druhé pololetí z 1.100,-Kč  na 500,- Kč. Soutěžní páry se nadále řídí a trénují podle stanovené tabulky PES pro sportovní činnosti a aktivity.

Děkujeme všem rodičům, kteří se rozhodli zachovat členské příspěvky pro naši taneční školu v plné výši. Tyto prostředky budou použity na námi připravovanou taneční soutěž v termínu 23.10.2021